rudn

Тривалий час думав, радився і врешті прийняв рішення. Я не буду балотуватись на голову місцевої ради в Залізному Порту найближчі кілька років. Раніше також пропонували йти до районної ради за списком Батьківщини – відмовився ще восени. Основна проблема -відсутність команди з якою можна було б йти на вибори.

Найближчі роки мого життя будуть присвячені бізнесу та участі в інфраструктурних проектах. Я вважаю що це невід’ємні складові без створення інфраструктури не буде бізнесу, але для участі в інфраструктурних проектах потрібно займатися бізнесом. Водночас така діяльність допоможе знайти людей які гідні йти на вибори…

Саме в такому ключі вестиметься робота в Залізному Порту (розвиток власного бізнесу та участь в окремих проектах, що сприятимуть місцевому розвитку). ГО Громада Залізного Порту продовжить працювати, я дуже сподіваюсь на місцевих активістів, яких було обрано в Раду організації. Ця організація може стати дієвим майданчиком як для участі в місцевих виборах, так і для контролю місцевої влади. По можливості буду допомагати в організації різних заходів, в тому числі навчальних, допомагатиму рідній школі… але основна діяльність наступного літа буде зосереджена на батьківському подвір’ї.

Найважливішим інфраструктурним проектом, в команді якого я маю честь працювати, є Українська мережа трансферу технологій. Це логічне продовження розвитку мережі NTTN, яка на сьогодні об’єднує понад 70 університетів які публікують щомісяця десятки інноваційних пропозицій для бізнесу. Інтеграція національної мережі трансферу технологій до європейських мереж передбачена Планом заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та Коаліційною угодою. Досвід роботи директором креативної рекламної агенції Арт-група ІМХО, допомагає мені зараз і досвід в роботі з Pattern of USA Inc та групою компаній ITTel допомагатиме в близькому майбутньому.