DSC_0169

Відповідно до попередньо переданого Новофедорівській сільській раді Звернення (лист №11 від 30.07.2014 року), щодо підтримки проведення фестивалю «UNIQUM X FEST» з 15.08 по 24.08.2014р. в с. Залізний Порт; враховуючи те, що проведення заходу суттєво обмежує права певної частини територіальної громади, підприємців та гостей курорту; з огляду на те, що збільшення кількості гостей села збільшує певні соціально-побутові, екологічні та інші наслідки; але в той же час проведення різноманітних культурних заходів в с. Залізний Порт сприяє підвищенню туристичної привабливості курорту,

просимо перед винесенням рішення щодо підтримки чи не підтримки згаданого вище заходу, надати інформацію з наступних питань:

  1. Чи відповідає формат проведення фестивалю Рішенню сесії Новофедорівської сільської ради № 561 від 09 липня 2014 року «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради», зокрема, п. 8.1.33 щодо обмежень гучного співу, музики тощо в нічний час з 22:00 до 6:00, та які заходи сільська рада буде вчиняти у випадку порушення Правил благоустрою, хто нестиме відповідальність та контролюватиме виконання даного рішення на час проведення фестивалю з 15.08 по 24.08.2014 року?
  2. Чи відповідає формат проведення фестивалю рішенню сільради № 562 від 09 липня 2014 року «Про заборону торгівлі в невстановлених місцях на території Новофедорівської сільської ради», зокрема, щодо заборони торгівлі та провадження підприємницької діяльності на узбережжі і пляжі, та які заходи сільська рада буде вчинить для недопущення таких порушень, хто нестиме відповідальність та контролюватиме виконання даного рішення на час проведення фестивалю з 15.08 по 24.08.2014 року?
  3. Чи буде належним чином забезпечено комунально-побутове обслуговування території проведення фестивалю, зокрема, наявність в достатній кількості туалетів і урн; чи підписано організаторами з КПП «Світанок» договір на оперативне прибирання пляжу, набережної та прилеглої до сцен території з подальшим вивезенням та утилізацією сміття з метою утримання в належному санітарному стані місця проведення заходу?
  4. Які надходження очікуються до місцевого бюджету в результаті проведення фестивалю «UNIQUM X FEST»? На які цілі сільська рада планує спрямувати отримані кошти?
  5. Які заходи планує здійснити сільська рада щодо розвитку туристично-розважальної інфраструктури курорту в майбутньому?

Відповідь на наш запит просимо усно озвучити представникам ГО «Громада Залізного Порту» на позачерговій сесії, що відбудеться 11.08.2014 року, а також письмово – на адресу громадської організації. Отримана інформація буде опублікована в найближчому номері газети «Курортний вісник» та поширена серед жителів та підприємців с. Залізний Порт.

Щиро сподіваємось, що Новофедорівська сільська рада, після успішного проведення фестивалю перейметься виділенням постійного місця проведення різноманітних культурних та його благоустрою з метою унеможливлення певного обмеження прав територіальної громади, підприємців та гостей курорту та інших негативних наслідків, що має місце сьогодні.

 

З повагою,

Голова Ради Громади Залізного Порту           _______________________   Рудницький Є.А.