24 травня курорті Залізний Порт відбувся суботник. Не дивлячись на те, що пансіонати були зайняті власними ремонтами та підготовкою до літа, на 11 годину зібралося 17 дорослих і 3 дітей ))

Після завершення суботнику ми обговорили комунальні проблеми нашого села. Найближчим часом пропозиції Громади Залізного Порту будуть донесені депутатам сільради та комунальникам.

Вивозили зібране сміття на звалище транспортом пансіонату “Александрія”. Комунальне підприємство Залізного Порту прийняло у нас його, звісно без “утилізаційного збору”. Фактично такий захід кожному пансіонату обійшовся в 20-50 гривень та 2-3 години часу, а результат ви бачите:

Приємно відзначити, що деякі суборендарі пляжу вже підготували пляж для відпочиваючих, а на деяких ділянках продовжувалась робота по встановленню пляжних наметів.

В суботнику 24 травня взяли участь сім’ї-власники пансіонатів “Александрія”, “Барвінок”, “Велика сім’я”, “Ніколетта”, “Софія”, “Уютний уголок”, бази відпочинку “Рудницька”, працівники пансіонату “Сказка” та приватний підприємець Андрій Киричок, сім’я якого теж скоро відкриє пансіонат.

Дякуємо всім, хто долучився до роботи!