lav

Згідно з положенням “Про порядок вступу та виключення членів” Громади Залізного Порту:

1. Членами Організації можуть бути дієздатні фізичні особи, які поділяють принципи та завдання Організації, визнають та виконують положення Статуту Організації, відповідають вимогам та прийняті до Організації в порядку, встановленому Статутом та цим Положенням, а також своєчасно сплачують членські внески.

2. Членами Організації можуть бути громадяни України, які тривалий час проживають на території села Залізний Порт, або мають місцеву державну реєстрацію (за паспортом).

3. За рішенням Ради Організації фізична особа, що не відповідає вимогам п.2 цієї статті, може набути асоційованого членства в Організації, якщо відповідає наступним умовам: здійснює підприємницьку діяльність і юридична адреса знаходиться на території села Залізний Порт, а також сплачує збори та податки до бюджету територіальної громади.

4. Асоційовані члени мають право дорадчого голосу в діяльності Організації.

5. Члени Організації можуть бути членами інших громадських об’єднань.

1. Прийом членів до Організації здійснюється на підставі письмової заяви, на ім’я Голови Ради Організації, про вступ до Організації.

2. До заяви додається анкета, копія паспорту, фотокартка заявника розміром 3х4 та копія квитанції або копія платіжного доручення на перерахування вступного та членського внеску на рахунок вказаний Організацією з відміткою установи банку.

3. Для набуття асоційованого членства слід також слід надати документ, що засвідчує умови статті 3 п. 3.

4. У випадку, якщо заявник має право на знижки при сплаті щорічного членського внеску, передбачені цим Положенням, він повинен додати до заяви документи, що підтверджують його право на знижки.

5. Заява за встановленою формою з доданими документами надсилається рекомендованим листом до Організації або подається до Секретаріату особисто. Для прискорення розгляду заяви заявник може додатково надіслати заповнену заяву електронною поштою або заповнити заяву на веб-сайті Організації.

Завантажити Додаток 1 до Положення Про порядок вступу та виключення з членів Організації (далі Заява на вступ) можна тут .