Місія Громади: місцевий економічний розвиток та розвиток туристичної інфраструктури, формування позитивного іміджу та промоція курортного села Залізний Порт.

Мета Громади: задоволення та захист законних економічних, екологічних, соціальних, моральних та інших прав та інтересів своїх членів, а також місцевий економічний розвиток та розвиток туристичної інфраструктури, формування позитивного іміджу та промоція курортного села Залізний Порт.

Якщо Ви бажаєте поділитися ідеями, як покращити добробут села, маєте практичні можливості для реалізації; якщо Ви шукаєте партнерів для бізнесу, який сприятиме розвитку інфраструктури Залізного Порту – запрошуємо до Громади, тут ви знайдете однодумців і партнерів.

Стратегічні завдання на 2014 – 2015 рр.:

Поточні задачі, якими опікується Громада Залізного Порту:

  • Вільний прохід до моря частково через територію пансіоната “Кристал”, частково між пансіонатом “Кристал” та ДОЦ “Дельфін”;
  • Прямий прохід до моря для вулиці Богдана Хмельницького частково через пансіонат “Маяк” і далі по вулиці Авілова.
  • Захист прав підприємців, що здійснюють торгівлю в місцях не відведених для цих цілей сільською радою, шляхом юридичного супроводу легалізації та послаблення регуляторного тиску з боку органу місцевого самоврядування.

Рада Громадської організації “Громада Залізного Порту”

rudnyckyj

Рудницький Євген Анатолійович
Голова Ради організації

Підприємець, громадський діяч, народився і виріс в селі Залізний Порт. Має дві вищі освіти: інженер-гідротехнік, фахівець з інтелектуальної власності. Ініціатор і співзасновник ГО “Громада Залізного Порту”. Директор ТОВ “Рудницький” – основна діяльність здійснюється в м. Київ (реклама, маркетинг, розробка сайтів та інтернет-магазинів), підприємство сплачує податки в місцевий бюджет. Засновник газети “Курортний вісник”.

Докладніше по біографії >>

Бондаренко Ірина Іванівна
Заступник Голови організації

Ткачова Наталія Володимирівна
Секретар Ради організації

Борисенкова Антоніна Олексіївна

Винокурова Тетяна Василівна

Гончарова Валентина Кузьмінічна

Ковалицький Віктор Едуардович

Мариничев Аркадій Сергійович

Подкоритова Тетяна Володимирівна

Сергієнко Інна Геннадіївна

Фурман Володимир Васильович

Шевчук Віктор Володимирович