Шановні сусіди! Думка про перейменування у мене виникла досить давно. Ще в 2009 році, коли підписував першу угоду на виконання послуг з розробки інтернет-магазину для одного київського підприємця. Дуже демотивуюче сприймається юридична адреса “Бєдний” коли ти намагаєшся започаткувати власний бізнес. Думаю, такі ж думки виникають у всіх власників приватних баз відпочинку на нашій вулиці, особливо коли домовляються зі своїми майбутніми гостями про вартість проживання і надиктовуючи адресу пансіонату, чи просто розміщуючи платну рекламу в інтернет. Погодьтеся, в той час коли ти намагаєшся звести кінці з кінцями, заробити за 2 місяці на весь рік та ще й так, щоб відкласти на ремонти і покращення умов проживання для своїх гостей, постійно промовляти “бєдний”, “бєдний”, “бєдний”… якось не по феншуй.

Думаю, Тарас Шевченко це все ж більш нейтральна назва, ніж ті якими зараз модно називати…

Чим же прославився нездара і маніяк Дем’ян Бідний?

bedniy_51. Свого часу брав участь у цькуванні М. А. Булгакова. У щоденнику Булгакова також є запис: «Василевський ж розповів, що Дем’ян Бідний, виступаючи перед зібранням червоноармійців, сказав:” Моя мати була бл..ь … “».

2. По ряду свідоцтв, розстріл Фанні Каплан (підсліпувата бабця-єврейка, що звинувачена у вбивстві Лєніна) відбувався у присутності Дем’яна Бєдного, який бажав подивитися на страту своїми очима заради творчого натхнення. Слід нагадати як саме відбувалася страта. Фанні Каплан була розстріляна без суду 3 вересня 1918 о 16:00 у дворі авто-бойового загону імені ВЦВК (за аркою корпусу № 9 Московського Кремля) за усною вказівкою Голови ВЦВК Свердлова. Під шум заведених автомобілів вирок привів у виконання комендант Кремля, колишній балтійський матрос П. Д. Мальков у присутності відомого пролетарського поета Дем’яна Бєдного. Труп заштовхали в бочку з-під смоли, облили бензином і спалили біля стін Кремля... чи варто продовжувати?

Що стосується юридичних та фінансових питань, пов’язаних зі зміною назви вулиці, то про це написано докладно у статті  Як перейменувати вулицю села і скільки це коштуватиме?

ГО Громада Залізного Порту підтримає цю ініціативу і звернеться до сільської ради з відповідним листом, якщо буде на то згода переважної більшості жителів нашої вулиці.

Щиро ваш, Євген Рудницький.


P.S. Як відомо, Дем’ян Бєдний став одним із прототипів Івана Бездомного в романі «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова.

Обговорення ініціативи тут:

Сьогодні Верховна Рада України прийняла Закон про про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистськог…

Posted by Громада Залізного Порту on 9 квітня 2015 р.