rudn

Громада Залізного Порту стала співзасновником Товариства з обмеженою відповідальністю “Рудницький”. Компанію створено з метою отримання прибутку шляхом здійснення виробництва, торговельної та посередницької діяльності, виконання робіт і надання послуг, здійснення зовнішньоекономічної діяльності та реалізації економічних і соціальних інтересів його учасників.
Засновники компанії:

Павло Анатолійович Рудницький – директор;
Євген Анатолійович Рудницький – заступник директора;
Голопристанська районна громадська організація «Громада Залізного Порту».

Дата реєстрації ТОВ «Рудницький» – 22.09.2011 року.

Юридична адреса копанні знаходиться в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області. Наразі засновники ставлять підприємство на облік у відповідних державних органах та завершують узгодження середньострокового бізнес-плану. Передбачається, що у Залізному Порту, під керівництвом Павла Рудницького, будуть надаватися будівельні послуги, а також вестиметься роздрібна торгівля продуктовими товарами. У Києві, від імені компанії, Євген Рудницький надаватиме консалтингові послуги у сфері інформатизації (надання хостингу та розробка веб-сайтів), трансферу технологій та управління інтелектуальною власністю.

Громада Залізного Пору, протягом року з моменту реєстрації підприємства, має намір внести свою частку в Статутний капітал в розмірі 6% в формі нематеріального активу. На підставі ліцензійної угоди підприємству буде надано виключне право розпоряджатись зображенням гербу Громади Залізного Порту в комерційних цілях – виготовлення та реалізація сувенірної продукції тощо. Організація на рівних умовах з іншими засновниками матиме право на дивіденди в межах своєї статутної частки.

Вже доступний сайт ТОВ «Рудницький»: www.rudnyckyj.com