29 квітня 2014 року в Києві відбулися Установчі збори Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. До складу Громадської ради увійшло 48 осіб – представників громадських організацій.

Протокол Установчих Зборів: minregion.gov.ua

Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворена на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України №136 від 12.05.2014р. Текст наказу:  minregion.gov.ua