Радий повідомити, що Громада Залізного Порту візьме участь в проекті «Малі міста – магніт для інвестора: підвищення інвестиційного потенціалу малих міст України». Запрошую долучатися всіх, хто вболіває за Залізний Порт, долучатися до роботи!

Загальною метою проекту є посилення інвестиційного потенціалу 50 українських малих міст і заохочення іноземних інвесторів до вибору малих міст в Україні як місця зосередження своїх інвестицій. Проект співфінансується в рамках програми співпраці Польщі для розвитку Міністерства закордонних справ РП у 2014р.

В рамках проекту здійснюватиметься навчання, в ході якого буде розроблено інвестиційний паспорт, матеріали будуть перекладені англійською мовою, а інвестиційний потенціал курортного села Залізний Порт можна буде представити на інвестиційних конференціях, що проходитимуть в Польщі.

Докладніше про програму на сайті Львів ЦНІІ

Не зважаючи на те, що проект розроблений для малих міст, а Залізний Порт – село, оргкомітет пішов нам на зустріч і ми братимемо участь в проекті. Але слід враховувати, що запрошено понад 100 учасників і тільки 30 з них матимуть можливість презентувати свої громади на інвестиційних конференціях в Польщі. Тому, допомога буде дуже доречною.

З повагою,
Голова Громади Залізного Порту
Євген Рудницький