Основною метою діяльності ГО «Громада Залізного Порту» є задоволення та захист законних економічних, екологічних, соціальних, моральних та інших прав та інтересів своїх членів, а також місцевий економічний розвиток та розвиток туристичної інфраструктури, формування позитивного іміджу та промоція курортного села Залізний Порт.

Висловлюю свою підтримку проведенню туристично-музичного фестивалю «UNIQUM X FEST» з 15.08 по 24.08.2014р. в с. Залізний Порт, як культурного заходу з метою розвинення туристичної привабливості курорту.

В свою чергу, слід відмітити, що збільшення кількості гостей села збільшує й певні соціально-побутові, екологічні та інші наслідки. Тому, просимо вжити всіх необхідних заходів ще на етапі організації фестивалю, з метою запобігання порушення законодавства України, негативного впливу на навколишнє середовище та санітарний стан місця проведення заходів.

Також, громадська організація обов’язково звернеться до Новофедорівської сільської ради з запитом щодо надходжень до місцевого бюджету в результаті проведення фестивалю «UNIQUM X FEST».

Щиро сподіваюсь, що після фестивалю залишаться позитивні враження не тільки у гостей села, але й у територіальної громади Залізного Порту.

 

З повагою,

Голова Ради Громади Залізного Порту           _______________________   Рудницький Є.А.