logozpШановні колеги, партнери, громадо!

Дякуємо всім, хто доклав хоч трохи зусиль для реалізації нашого спільного проекту.

За рік роботи Голопристанської районної громадської організації “Громада Залізного Порту” ми сформували команду, завдяки якій вдалося відстояти права всієї територіальної громади селища Залізний Порт.

Ще рік тому проти селища була розгорнута широкомасштабна інформаційна війна з використанням брудних технологій. Що потягло за собою ланцюгову реакцію поширення недостовірної інформації, яка поглиблювали інфраструктурні проблеми, руйнували добре ім’я курортного селища, погіршували його інвестиційну привабливість.  Але нам вдалося відстояти правду. Особлива в цьому заслуга команди юридичної фірми “L&T”.

Так, Новий канал, який припустився прикрої помилки, пропустивши в ефір неперевірену інформацію про епідеміологічний стан селища, завершує виконання домовленостей закріплених в мировій угоді з ГРГО “Громада Залізного Порту”. Минулого тижня знімальна група передачі “ІНФО-Шок” відвідала Залізний Порт, та за сприяння партнерів (Г.Борзенка, О. Степанського, В. Яковлева), Громада фактично організувала рекламу Голопристанського району та продовжуватиме це робити й надалі.

16 травня о 15:05 в рамках передачі ІНФО-Шок вийде в ефір сюжет “Незвідана Україна”, запрошуємо до перегляду. Щиро дякуємо колективу Нового каналу та зокрема команді програми ІНФО-Шок.

З повагою,
заступник Голови Громади Залізного Порту;
Президент Профспілки винахідників та інноваторів
Євген Рудницький