Пропоную тут публікувати проблем та ідеї-шляхи їх вирішення.

Приклад.

Минулого року серед різноманітних ЗМІ була поширена інформація про те, що в Залізному Порту існує небезпека зараження сибіркою, навіть говорили про те, що її знайшли в воді. Звичайно ця “деза” виглядала дуже недолуго і неправдоподібно, хоч мала потужне джерело. Відповідно були неприємні питання від відпочиваючих, чи справді є саркофаг і чи справді мре худоба. В це мало хто повірив, але восени спроба повторилася і існує дуже велика ймовірність що влітку знову буде інформаційна атака. Сільська рада не може виділити кошти на ремонт, т.я. саркофаг не знаходиться у неї на балансі.

Пропоную не закривати очі на проблему. Не ховатися. Саркофаг є. Він дійсно потребує поверхневого ремонту, та виконання інших приписів контролюючих служб задля 100% безпеки відпочиваючих.
Вже існує домовленість з Новим каналом, що знімальна група виїде на місце в травні.
До цього часу необхідно виконати всі вимоги, які реально здійснити власними силами. Для цього від санепідемстанції та ветслужби слід отримати вичерпний план впорядкування території, який виконати силами громади.


Бажано отримати від власників пансіонату гаранті доступу до об”єкту для громади (для проведення вчасно необхідних робіт), доступу знімальної групи Нового каналу (для зйомок).
Домовитись про інтерв’ю кількох депутатів сільської ради, щоб прояснили ситуацію.
Кошти на ремонт можна отримати від благодійних фондів на рахунок ГРГО “Громада Залізного Порту”.