561Одним із завдань Громади є розвиток туристичної інфраструктури, формування позитивного іміджу і промоція Залізного Порту.
Надаємо перелік послуг які можуть надати члени Громади та її партнери.
1. Пропонуємо розмістити оголошення про ваші послуги на наших сайтах, та сайтах наших партнерів. Вартість послуги від 100 грн. на рік.
2. Ми можемо взяти на себе ваш клопіт – поставити технічне завдання та замовити розробку індивідуального сайту для вашої бази відпочинку та підтримувати його у майбутньому. Вартість послуги від 500 грн. на рік (Сума не включає вартість розробки та підтримки сайту).

3. Громада зацікавлена в підвищенні рівня якості послуг, що надаються пансіонатами і сприяє повній сертифікації закладів відпочинку: менеджмент гостинності, сертифікація будівель, організація постачання сертифікованих та екологічно чистих продуктів харчування тощо. Вартість послуг договірна.
logo14. Громада пропонує колективно формувати позитивний імідж Залізного Порту, поширювати сувенірну продукцію зі спільним логотипом, як знаком якості.
5. Ми бачимо стратегічною метою – захист прав Громади Залізного Порту. З огляду на те, що неодноразово поширювалася інформація яка наносить шкоду не тільки іміджу, а й наносить економічні збитки бізнесу на території селища, пропонуємо провести аналіз бухгалтерії вашого підприємства та надати нам офіційну довідку про те, що поширена минулого літа інформація телеканалами, що у воді Залізного Порту знайдені спори «Сибірки» – дійсно нанесла збитків та вказати суми цих збитків. Колективний господарський позов дозволить зекономити кошти на судові витрати та підвищить ймовірність виграти справу проти ТОВ «Новий Канал». Мета справи – змусити телеканал спростувати поширену інформацію та забезпечити рекламу всього селища. Суму дольової участі на покриття судових витрат пропонуємо встановити в 5-10% від завданих збитків вашому бізнесу.

Увага! Вартість послуг для членів Голопристанської районної громадської організації “Громада Залізного Порту” менша на 50%.

Голова організації: Рудницький Павло Анатолійович (Залізний Порт)
тел.: +38(067)45-75-422
Заступник Голови організації: Рудницький Євген Анатолійович (Київ)
тел.: +38(068)114-14-99
Сайт організації: http://zaliznyj-port.org.ua/
Адреса: Україна, 75653, Херсонська область, Голопристанський район, село Залізний Порт, вулиця Дем’яна Бідного, 51.